Motorlu Kurye

Motorlu Kurye

Express Kurye tarafından verilen motorsikletli kurye hizmetinde İstanbul’da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin (hediye, konşimento, zarf, teklif, ordino, hediye vs.) motorsikletli kurye ile taşınması.

Express Kurye günün her saatinde istanbulun her yerinde telefon vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda Motorlu kurye taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Sizde Express Motorsikletli Kurye ile çalışarak avantajlardan faydalabilirsiniz.

Şu an İstanbul’un bütün ilçelerinde Express kuryelerimiz mevcut olup telefonunuzdan hemen sonra size ulaşarak kurye işlerinizi gerçekleştirir.

Bizi arayarak adınıza yapılmasını istediğiniz kurye işlemini merkezimize bildirirdiğinizde; operasyon merkezimiz istemiş olduğunuz adrese çok kısa sürede en yakın Express  kurye yi yönlendirerek kurye işleminizi başlatır.

Ayrıca sizin adresinize uğranılmadan istemiş olduğunuz iki ayrı adres arasında da kurye taşıma işleminiz gerçekleştirilebilir. Bu hizmetde Express kurye gönderisi sizin istediğiniz firmadan yine sizin istediğiniz başka bir adrese teslim edilir.

Express Motor Kurye için Sizin veya göndermek istediğiniz kurye gönderisinin (zarf, konşimento, ordino, teklif, hediye vs.) nerede olduğu hiç önemli değil. Bizi aramanız yeterli. İstenilen adrese en yakın moto kurye yönlendirilerek gönderinizin alınıp teslim edilme işlemi gerçekleştirilir.

 

0216 452 47 76 – 0546 924 95 09
telefondan bizi arayınız gönderi siparişinizi bildiriniz.

 

Express Kurye Net Bey Kurye Kuruluşudur

 

Moto Kurye – Acil Motorlu Kurye – İstanbul Motorlu Kurye – Motorsikletli Kurye – 7×24 Motorlu Kurye – Acil Moto Kurye – Motorlu Kurye fiyatları